ROADSHOW “Marzenia się spełnia”-J.Bączek- 5 nawyków mentalnych, które ułatwią ci sukces

Podziel się ze znajomymi
 • 25
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Mija właśnie rok, odkąd poznałam Jakuba Bączka. Pierwsze jego RoadShow, w którym uczestniczyłam (spójrz http://urodzianka.pl/2018/01/06/roadshow-marzenia-sie-nie-spelniaja-marzenia-sie-spelnia-jakub-b-baczek-relacja-z-wydarzenia-lodz-2018/ ) zrobiło na mnie tak piorunujące wrażenie, że nie mogłam postąpić inaczej jak tylko być uczestnikiem kolejnego  wspólnego spotkania. 🙂

I tak wraz z początkiem roku 2019 udałam się na nowe RoadShow „Marzenia się spełnia”, które odbyło się w moim mieście Łodzi.

Po co ci to?

Takie pytanie usłyszałam kilka razy. Gdyby osoby, które je zadawały, wcześniej znały Jakuba Bączka, pewnie już by o to nie pytały… 😉

Jakub Bączek dla mnie osobiście to mega pozytywna postać, która ma w sobie pewną moc przyciągania i rozsyłania magicznych fluidów. Trudno wyrazić to słowami, to trzeba po prostu przeżyć. Każde wspólne spotkanie wywołuje u mnie burzę mózgów. Informacji jest tyle, że trawię je przez kolejne tygodnie, a czasem i miesiące. Nic nie jest zbyteczne. Nie sposób przekazać mi wszystkiego, co wynoszę z takich spotkań, ale chcę podzielić się z wami chociaż małą namiastką tego, co wiem.

Choć każdy „sukces” pojmuje inaczej, jestem przekonana, że wielu z nas o nim marzy. Nie wiem jak wy, ale ja miewam w życiu gorsze chwile, przecież nie da się przez cały rok dzień po dniu czuć doskonale i być na fali. W takich momentach potrzebne mi jest wsparcie. Wsparcie dla mnie to ludzie i wiedza, którą staram się jak najlepiej wykorzystywać. Skupmy się więc przez chwilę na tej wiedzy….

 

5 nawyków mentalnych, które ułatwią ci sukces 🙂

 1. Potrafię się wyróżnić i nie boję się tego.

Nie wystarczy pomysł na siebie, trzeba mieć jeszcze odwagę i siłę, by pokazać go światu, a także by w nim trwać. Tu mogłabym przytoczyć zasłyszane słowa od Macademian Girl „Tylko wariaci są coś warci” lub cytat zasłyszany od Jakuba Bączka „Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmieci”. Dobitne prawda? Osobiście musiałam to przetrawić.

 1. Poszukaj mentora, który osiągnął już sukces.

To ważne, by mieć taką osobę. Jeśli coś widzimy, łatwiej jest nam w to uwierzyć. Dla mnie takim mentorem jest  Jakub Bączek. Młody człowiek, który odważył się wejść na drogę pełną wyzwań i swoich marzeń. Jego historia przemówiła do mnie i poruszyła moje serce. Jeśli będziecie mieć ochotę, zapoznajcie się z nią bliżej.

 1. Mam i kultywuje konsekwencję w działaniu.

By osiągnąć duże cele, niezbędna jest cierpliwość. Masz ją? Czy tylko wydaje ci się, że ją masz? Cierpliwość to oczywiście pojęcie względne, tak czy inaczej mam tu na myśli wyznacznik czasu. Długo dla ciebie to ile? Miesiąc, rok, dwa? Ile jesteś w stanie ciężko pracować, by osiągnąć sukces? Warto nauczyć się cierpliwości i konsekwencji w swoich działaniach, bo nic nie osiągniesz. Straszne, prawda?

 1. Nastawiam się na dwie porażki z rzędu, ale już nie na trzecią.

Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że ci się nie uda. Tak samo, jak zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że ci się uda. W końcu musi się udać! Próbuj!

 1. Mam konkretny plan.

Ważne jest, byś zaplanował swój sukces. Przemyśl, spisz mocne i słabe strony, miej ich świadomość oraz realne sposoby rozwiązywania problemów. To ci pomoże!

Osobiście musiałam nauczyć się wprowadzić  te nawyki w swoje życie, bo niby wydają się proste, ale przekonacie się przy pierwszym „gorszym dniu”, że tak nie jest. To, co zrobicie z tą wiedzą, leży w waszych rękach, ja ze swojej strony życzę wam, byście mieli otwarte umysły pełne pomysłów i siłę, by te pomysły realizować. Powodzenia!!! 🙂

J.Bączek

Przeczytaj także

 •  
 •  
 •  

28
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
AnszpiczerwonafilizankaAnnaBookendorfinaAga Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Kochana gratuluje Ci tego spotkania i zycze przyjemnego weekendu 😀

Anna
Gość
Anna

Świetne są takie spotkania, można się wiele nauczyć, dowiedzieć i uświadomić sobie to, co już wiemy.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Świetne rady 🙂 Część z nich już wprowadzam w życie. Mam swój plan i staram się go realizować.

Marcin
Gość
Marcin

Ciekawe może sie przydać 🙂

Marek
Gość
Marek

Gratulacje!

Vademecum Mamy
Gość
Vademecum Mamy

Bardzo fajne wskazowki, choć jeszcze wiele innych czynników wpływających na sukces.

Aneta
Gość
Aneta

Gratuluję i życzę jeszcze wielu tak pozytywnych osób na Twojej drodze, które będą miały na Ciebie pozytywny wpływ.

sylwia
Gość
sylwia

Te 5 nawyków powinno być stosowane przez każdego! 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Te rady wydają się proste jednak wprowadzenie ich w życie zapewne zajmuje trochę czasu. Zdaje się jednak, że warto spróbować. 😉

Aga
Gość
Aga

Uwielbiam takie spotkania! Mega inspirujący wpis 🙂

Bookendorfina
Gość
Bookendorfina

Każde inspirujące spotkanie jest na wagę złota, od nas zależy, czy podążymy za tymi inspiracjami. 🙂

Anna
Gość
Anna

gratuluję takiego spotkania 🙂

czerwonafilizanka
Gość
czerwonafilizanka

Dobry plan to coś od czego warto zacząć:)

Anszpi
Gość
Anszpi

Nie znam tego Pana ale fajnie że spotkania z nim dają Ci dużo dobrego